| Elle a întrebat:

Cine nu-l suporta pe Justin Bieber?

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sigur faci parte din simpatizanţi?
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu consider ca dau prea des de numele lui, nu prezinta nici cel mai mic interes dar asta e un impact al publicitatii excesive, iti baga pe gat lucruri pe care nu le cauti. Oricum peste cativa ani lumea va fi uitat de el. Industria muzicala are ritmul ei si nu are neaparat tangente cu valoarea muzicii, altfel cine n-ar fi auzit de Steven Wilson inainte de Bieber?

| Flav a răspuns:

Me.Cine-i?

| Elle explică:

Eu nu-l suport.

| JoJo a răspuns:

Eu sincer n-am nimic cu el thinking
Imi place una din melodiile lui: Baby, in rest nu stiu nimic despre elbig grin

| nodeerskulls a răspuns:

@forchan I see what you did there, anon. Nu-i frumos sa trimitii inocentii pe 4chan, si mai ales /b/. Tu vrei sa ramana marcati pe viata?

| Lorena a răspuns:

Bunahappy
Mie imi este indiferent ce imi place la el putin cum canta si cateva melodii.
Sunt foarte mult fete obsedatestraight face
kiss

| Vizitiul a răspuns:

Sunt apatic cand vine vorba de aceasta persoana, mi-e indiferent din toate punctele de vedere, dar nu suport plozii care-l ridica-n slavi, care posteaza o sumedenie de intrebari in legatura cu el, mai mult, il idolatrizeaza.

| thisissolawl a răspuns:

Eu, ma dispera melodiile lui

| maduuuu a răspuns:

Fetele sub 10 ani!
Justin Bieber...cine e?=Un baiat care sufear foarte tare...
big grin

| Aicilef a răspuns:

Eu.

| enemig0 a răspuns:

Nu il cunosc dar aud peste tot de el.deci sigur il urasc!

| hd04wbw a răspuns:

Cine e Justin Bieber?

| deedeetzi a răspuns:

Eu, din toata inima.

| softdeluxe a răspuns:

Eu nu il suport... le vezi pe unele moarte dupa el si Zack Efron ala rolling eyes. Sa se uite la un baiat normal pentru ca daca stau sa viseze la aia oricum nu ajung la ei.

| Lucyus_8602 a răspuns:

Te-a suparat rau individul, nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cea mai respingatoare pentru un baiat superb ca el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ai grija cum vorbesti de el.

| ...:::are a princess in a big world:::... a răspuns:

Justin bieber auzi la aproape toate fetele justin in sus justin in jos justin peste tot pana la urma neam saturat si noi de el a scos o melodie si gata e vedeta peste noapte si toate fetele il plac vezi dhoamne cine e el frumusetea intruchipata big grin

| forchan a răspuns:

Stiu 100% ca /b/ nu-l suporta pe justin. Daca vrei sa te alaturi crucidei /b/-ului impotriva "ei", google-it