| nicole_9460 a întrebat:

Dece uni oameni spun ca nu il suporta pe justin bieber?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Nu cred ca acei oameni despre care spui au ceva personal cu Justin Bieber, ci mai degraba cu fenomenul Justin Bieber. Sa-ti explic: Apare peste noapte michidutza asta care canta si toate pustioaicele care nu au habar de muzica sunt in looove si in limba dupa el. Mai fac si ditamai zarva cum ca JB e vai Doamne ce talent, cand de fapt ele vad doar o fetisoara dragalasa. Gandeste-te ca e doar un copil care canta ce i se da sa cante si care nu stie mare lucru despre muzica, in afara de faptul ca e compusa din sunete si cuvinte. In plus, nu crezi ca e iritant mai ales pentru userii de pe site sa citeasca zilnic sute de intrebari de genul "Aveti cumva id-ul lui JB?" sau "Cine il iubeste pe JB?"?
Exista forumuri si fan-cluburi special pentru asa ceva.

63 răspunsuri:
| maryloveeleny a răspuns:

Toata ziua jbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjjbjbjbjbjbjbjbjbjbjbjb am fost in toronto in ziua nuntii lu chitaristu lui si a trecut pe langa mine sia inceput sa spuna hey, beautiful apoi i-am zis hey stiu de abia juma de englez adica stiu da in fine da a spus-o ziceai ca e beeatam vazut-o si pe sharpay cand a filmat filmul ala in toronto
nu stiu cu sa cheama da sti.de la intrebarea ta am ajuns la asta da fine paaaaaaaa

| radapusy a răspuns:

Deoarece nu tuturor le place justin bieber

| eduutzzzz a răspuns:

Uni oameni il urasc pentru ca el are foarte multa faima si fetele il adora si baieti in special is invidiosi

| dingdong a răspuns:

In primul rand nu e vorba de invidie, e vorba de acele fete super-obsedate de el care reusesc sa-i enerveze la maxim pe cei care nu il plac.Pe de alta parte nu-i inteleg nici pe cei care nu il plac:chiar e nevoie de atatea insulte la adresa lui? Daca nu il placi e opinia ta dar nu inseamna ca trebuie sa-l faci in toate felurile.Aaa...si care-i faza cu gay? Ar trebui sa fie o insulta? Fiecare are dreptul sa iubeasca pe cine vrea(femeie sau barbat).winking