| AlexCraiova a întrebat:

Deci ma pricep foarte bine in graffiti fac cu ori ce creion si spreiuri dar am auzit ca sunt si creioane speciale cu care pot face umbre si mai mule chesti cine stie de unde pot lua am incercat 2b, 2 hb, 4 b, 2, hb, b si este foarte greu sa faci umbre cu ele deci va rog daca stiti raspundeti-mi

Răspuns Câştigător
| lallalle a răspuns:

B8 e cel mai "inchis" din gama B happy cu ala reusestiwinking

funda?

1 răspuns:
| Aliutza a răspuns:

Incearca creioanele cerate sau intreaba la librarie pentru un raspuns mai exact. Cei care deseneaza portrete (unde umbrele sunt foarte greu de realizat) folosesc creioane cerate.