| 1 Gr. CoCa-Ina a întrebat:

De unde pot cumpara spreiuri pentru graffiti?

Răspuns Câştigător
| dororai a răspuns:

Salut!
Dacă eşti din Bucureşti, găseşti spray-uri la preţuri super bune în rulez. Magazinul este pe Stirbei Vodă, foarte aproape de gară. Cel mai simplu intri pe site-ul lor www.rulez.ro

9 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Se gasesc in magazine mai mari precum Cora, Careffour, Auchan.eu de la Auchan am luat odata pentru varul meulove struck

| danutz_8631 a răspuns:

Din magazinhappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danutz ce magazin alimentar?, eu vreau spreiuri pentru graffiti.Eu sunt din Alba, deci de aia am intrebat din ce magazin, magazin de constructii gasesc oare, sau la piese auto?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spreiuri nu se gasesc.Numai spray-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la magazinul rules

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poati sa cumperi de la orice magazin auto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la practiker si magazine auto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Te pot ajuta cu problema ta! Poti cumpara spreiuri de graffiti de la magazinele de piese de masini zau de motociclete ets. sau de la magazinele auto.Eu de acolo iau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba alea de la mag auto, alimentare etc is varza.de la un magazin gen u-man.ro sau ceva de genu`. se numesc Cane-uri;). incearca pe www.rulez.ro dude;)