| Yakuza21 a întrebat:

vreau sa ma apuc de tatuaje si as vrea mai multe informatii despe setarea aparatului, umbre si umplere. ce aparat sa folosesc, ce fel de ace. daca e cineva care se ocupa cu asa ceva sa imi dea o adresa de mess. eu de 4 ani desenez in creion, portrete ...chesti si cred ca nu e asa de greu sa faci un tatuaj. am facut cateva unor prieteni cu un aparat facut de mine din pixtongue, acum vreau sa imi iau ceva profesional. daca cineva ma poate ajuta! FUNDA

3 răspunsuri:
| mishuzuchan a răspuns:

Sunt fel de fel de seriale noaptea la televizor uitate si vei invata sa faci si app ^^ si google-ul ajuta succes la tatuat laughing)

| cucubau1992 a răspuns:

Carbon_toxic@yahoo.com vb acolo

| Yakuza21 explică:

Mai bine taceai