| marinika9 a întrebat:

Doresc sa particip la un concurc de poezii(opropo eu compun poezii)dar nu stiu dc am ramas complet fara inspiratie ajutati-ma va rog nushcu idei, teme sau eventual titlurihappywinkingwinkinghappyhappyhappy

2 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Ai o nevoie de o pauză.
Eu aşa fac.

| Elenaaa23 a răspuns:

Pai tema poate fi orice: iubire, tristete, natura, copilarie, etc. etc.
Titluri ineresante ar fi: O alta lume, Raiul meu, O plimbare de neuitat(stiu e titlul a celui film cu Mandi Moore)
Tinutul pierdut, Luna plina, Soaptele noptii, Zgomotul tacerii, Camera de sticla, A doua eu, Ultimul fulg de nea, Desertul durerii, Ultima speranta, O singura dorinta, Femeia din lac, Umbrele trecutului, Linistea dinaintea furtunii, Abstract si multe altele dar nu imi mai vin acum
Sper sa iti fie de ajutor. happy