| Iulia_6898 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog niste idei pentru titluri de poezii, ca trebuie sa compun una. Ceva cu multa expresivitate si sa nu fie legat de anotimpuri.big grin
Scz pentru categorie da am nevoie urgenttongue

1 răspuns:
| claudiuflorin a răspuns:

Sfanta Fecioara Maria nu mai plange! Foarte frumos acest titlu. si... Dragoste unde te-ai dus,ca nu te mai am pe tine?!crying( big grin happy Dragostea nu mai este aici. Mila iubirii tale. Oamenii si credinta lui Dumnezeu? Unde e credinta? Sfanta Fecioara Maria unde esti, vino la mine? ....nu stiu daca iti place, doar cu siguranta da.si poate iti trebuie!