| moppy a întrebat:

Dragi fotografi, aveti idee care este cel mai bun laborator foto din Romania?
Doresc sa printez niste fotografii, dar ma intereseaza sa fie hartia cat mai calitativa iar oamenii care se ocupa cu asta sa fie pasionati/ de asemenea sa aiba si experienta in printare de fotografie artistica.
Va multumesc frumos!

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Iti dai seama ca majoritatea cumpara hartie si cerneala cam de la aceiasi distribuitori. Mergi la firmele ce realizeaza carti ilustrat sau albume. Sigur ei stiu tot ce e pe piata ca si calitate si aparatura