| Contyno a întrebat:

E mai mare drama acum cu atatea poze și filtre de înfrumusețare, in sensul că la bătrânețe femeile se vor uita la pozele lor perfecte din tinerețe apoi în oglindă? Eu cred că până la urmă de și un revers al medaliei. Sunt atât de interesante pozele cu părinții și bunicii noștri din tinerețe.Parca au un alt farmec

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este valabil pentru toti. Imbatranim.
Daca te mai si boiești de la varste fragede, grabesti imbatranirea.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit, ca acelasi lucru se aplica si barbatilor! happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| slayer09 a răspuns:

Da, acum totul se rezuma la exterior, iar interiorul lasa de dorit. In loc ca lumea sa lucreze la inima lor, spre iubire, spre frumusetea interioara, ea lucreaza la frumusetea exterioara care la un momentdat va trece, dar frumusetea interioara va ramane vesnic.

| ayannn a răspuns:

Nu, eu cred ca cel mai frumos filter de pe acest pamant care este, a fost, sau va FII, este cel care te face sa arati ca shrek.

| sabin89 a răspuns (pentru ayannn):

Ai putea să-ţi faci o programare la un chirurg. Să-ţi scoată shrek-ul din cap. Degeaba ai merge la psiholog; probleme aşa grave nu pot fi rezolvate decât prin intervenţie chirurgicală.