| cristinuka_8768 a întrebat:

Este bine, nu este bine sa urmezi, la liceu, un profil de arhitectura? Astept pareri, dau funda.

4 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

E greu si ca arhitect se castiga bine. go for it.

| mgtow a răspuns:

Trebe sa fie bine, pentru ca in strainatate o sa ai un salariu bun

| sbboy a răspuns:

Daca vrei sa devi arhitect documenteaza-te bine.Nu urma profilul de arhitectura ci unul de mate-info.In clasa 11 si 12 faci meditatii si ai mai multe sanse sa devii arhitect. Fara munca si fara munca si fara munca nu poti ajunge nicaieri, dar e frumos cand ajungi sus.

| Magda267 a răspuns:

Este bine, de ce sa nu fie bine, mai ales daca iti place si iti doresti sa lucrezi in acest domeniu. un arhitect este bine platit.