| Iulius19 a întrebat:

Este vreo superstitie in legatura cu faptul ca atunci cand te uiti la ceas este ora la fel cu minutul? De exemplu e 09:09, 18:18, 16:16, 21:21.

Răspuns Câştigător
| Raisuka a răspuns:

Buna. eu stiam ca atunci cand te uiti la ceas si e 8:8. 19:19 inseamna ca te iubeste cinevathinking

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Superstiile sunt doar niste lucruri scoase de cineva pentru a baga tot felul de prostii in capul oamenilor. Superstitiile nu au nici o legatura cu nimic. Relax!

| mititepwp a răspuns:

Totul este ciudat si anost chiar daca au un sambre de adevar mai bine ar fi ca tu sa stii singura cu mult tupeu si incurajare daca te iubeste cine crezi u sa u cine vrei

| Annie a răspuns:

Corectez eu la fix te iubeste la 1 minut te iubeste si mai mult si spre exemplu daca vezi 09:09 inseamna ca se gandeste la tine, cel putin asa stiu eu.

| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Si eu cred in prostia asta din pacatecrying.a si cad te uiti la si 1 mminut inseamna ca te insealacrying.si cam cred ca e adevarata superstitiabig grin. fundita? plzplzplz

| blackporcelain a răspuns:

Te iubeste cand e fix, parca

| Ana_7904 a răspuns:

Trebuie sa-ti pui o dorinta ca cica se-ndeplineste, eu asa stiuwinking