| Ayumha a întrebat:

! FUNDITA! Buna TPU, am si eu o mare rugaminte la voi, am la romana de facut o compunere paralele cu harap halp si un alt basm popular la alegere... ma puteti ajuta si pe mine. va rooooogggg:-s

Răspuns Câştigător
| xeleur a răspuns:

Cauta pe www.puidecompuneri.ro s-ar putea sa te ajute;) bafta
nu uita sa ne zici daca e buna

1 răspuns:
| blabal a răspuns:

Mai de pe ce planeta sunteti voi astea care vor sa-si temele cu amarutu asta de site? nu stiti sa va descurca-ti singuri/re? sau vi e prea lene! toti cu fundite amagiti pe astea mai creduli! la munca nu la intins mana! sa nu ma intelegi gresit dar e strigator la cer cum va milogiti!