| Bubble_7593 a întrebat:

Am la romana de facut o compunere[titlu la alegere] trebuie sa folosesc multe pronume PLS

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Tema? si nota se imparte la toti utilizatorii care te vor ajuta?

| Aloh123 a răspuns:

Deci fatii singura tu esti genul de fata care asteapta sa ii vina totul la bou:hai ca iestii harba pa

| edy_9424 a răspuns:

Andrei anca ion andreia edy sebi alex bianca ioana ionut ionele alexandra doru george gheorghe gheorgita gheorghita gica adi adrian aida elena max martin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o proasta!