| LoLa_2487 a întrebat:

Fundita! Vreau sa-mi fac ca bonsai o salcie, ce ziceti? Si as mai vrea sa imi spuneti multe sfaturi si idei cum sa il cresc.

Răspuns Câştigător
| BaiatuFitzosu a răspuns:

Partea ce anaspa este ca nu poti! salci creste mereu si in primul tand chiar daca o tunzi nu ai cum sa o ti la acele dimensiuni mici! nu se compara cu un bonsai!winking

1 răspuns:
| d3rutat a răspuns:

Am avut si eu nevoie de ajutor la un moment dat si am gasit urmatorul site cu informatii despre bonsai: Bonsai Club Romania http://bonsaiclub.ro Poate te ajuta si pe tine! :)