| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

Heeeeeiiii all:*. eu ador arta, am talent la desen, si nu vreau sa ma laud, cred ca este din nastere. dar nu stiu ce pot face cu talent la desen, adica vreau sa ma duc la concursuri sau ceva de genu.niste sfaturi ar fi bine primitewinking:*

3 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

În primul rînd trebuie să te adresezi unui specialist, un profesor de desen, să vadă ce știi și apoi să te îndrume el după cum crede de cuviință.

| Oanna96 a răspuns:

Cu talentul pe care spui ca il ai te poti face arhitect, daca iti place meseria asta.Altceva nu stiu.

| AndreeaKatherine a răspuns:

Poti opta si pentru designer pe diferite domenii:vestimentar, de interior etc. sau te-ai putea specializa pe publicitate happy