| Mariaaaaaa9003 a întrebat:

Heeeeeiiii!

Am o mica problema.

O sa fiu domnișoara de onoare în câteva luni, iar rochia o sa fie foarte decupată în spate și putin in fata, cred ca toate doamnele și domnișoarele stiu acele rochii specifice care se fac acum la domnișoarele de onoare.

Problema este ca eu am sânii micuți, dar nici foarte; si nu stiu ce sutien sa folosesc, deoarece nu vreau sa port rochia fara, dar nu vreau nici acele cupe de silicon, deoarece imi apasă tare sânii. As vrea ceva push up, dar nu stiu ce sa aleg.

Mă puteți ajuta cu niste modele sau ceva sfaturi?
Va rog.

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Https://media.publi24.ro/......uresti.jpg

Il gasesti in orice magazin de lenjerie intima