| Ralux a întrebat:

Hei! A luat cineva cursuri de desen la Palatul Copiilor? Daca da, cum este? Ati fost multumiti? Se pune accent pe pictura sau pe desen? Cat costa? Am inteles ca poti sa lucrezi si cu un meditator. Unde pot gasi un meditator de desen? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Depinde de zona in care locuiesti

| Ralux explică (pentru AlexaSiAtat3):

Bucuresti

| AlexaSiAtat3 a răspuns (pentru Ralux):

Atunci nu am niciun raspuns

| ParinteKids a răspuns:

La Atelierul Cristi Scutaru sunt cursuri de desen tare faine:http://www.kidspots.ro/......-la-copii/

| Popescu_Ana-maria_Georgiana_1989 a răspuns:

Eu am luat cursuri acolo si se pune accent mai mult pe pictura. Este gratis.