| Shane a întrebat:

Hei. Am in jur de 50 de lei si vreau sa cumpar un buchet de flori din piata ( practic sa zic eu cu ce flori sa l faca )
Nu vr sa fie numai cu trandafiri pentru ca o sa vina prea putini.
Imi puteti da sugestii? ce flori sa zic sa imi puna in buchet ca sa fie frumos. ( fara garoafe si gerbere sau d a stea aiurea )
Funda

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Alege un buchet frumos dintr-o florărie, poți opta pentru un aranjament floral deosebit. Au buchetele din timp pregătite, iar tu ai o gamă variată de unde poți alege. Au un aspect mult mai elegant decât cele care se vând în piețe.

| AtelierDeReparatUseriTPUdefecti a răspuns (pentru floresdemayo):

Sa nu rupeti florileeeee
Ca si ele este viiiii
Mai bine o orhidee in ghiveeeeci
Costa 50 de lei la Dedeman copiiiiii!

| floresdemayo a răspuns (pentru AtelierDeReparatUseriTPUdefecti):

N-avem bani, măi nene, măăăă
Vrem doar să le mirosiimmm
Decât să dam 5o de leeei
Mai bine le șterpeliiiiim
Ori vom da ghiveciul goool
Cu o floare ca... decor
Pictată de-un maestru mare
Tocmai venit de pe... mare! laughing

Zăpăcit ce-mi ești! Iacătă unde stă pitită o inimă sensibilă. Bine ai revenit, marinarule!

Răspuns utilizator avertizat
| Buresbista123 a răspuns:

Lalele sau ceva pompos ca sa dai pe spate si sa ajungi repede in pat

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Poti lua niste crini.

| sanda45 a răspuns:

Garoafe..sunt la un pret accesibil, sau bujori. sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| Anto1995 a răspuns:

Pai poti pune acum ce e nou, ai o gramada de varentati