| SecretLover10 a întrebat:

Intrebare pentru fete de 12 ani : ce fel de flori va plac (garoafe, trandafiri?)?

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mi-au plăcut și îmi plac și acum, trandafirii.
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Fetelor de 12 ani nu le trebuie nici cadouri si nici flori. Da sa stii ca si mie imi plac trandafirii negri, de unde se cumpara? straight face Prietena ta e sadica? In primul rand, nu mi se pare ceva normal ca la 12 ani sa ai prieten, dar asta e copilaria din ziua de azi.

Răspuns utilizator avertizat
| SecretLover10 explică:

Prietenei mele ii plac garoafele negre si trandafirii negri.

| SecretLover10 explică:

Si nu prietena mea nu e Sandica.

| KellyK13M a răspuns:

Garoafe (am 11 ani da cred ca si la fetele de 12 ani tot garoafele le plac)

| Giovanna a răspuns:

Nu conteaza varsta fetei, eu am 25 de ani dar daca mi-ar aduce cineva garoafa i-as da cu ea in cap rolling on the floor fii mai creativ, incearca niste lalele ca tot e primavara! Sau daca vrei sa impresionezi o fata, daca e o fata cu gusturi fine, incearca o orhideewinking sunt superbe si au viata lunga chiar si in vaza!

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Garoafele se duc la mort straight face laughing. Trandafirul rosu e superblove struck

| Linda100 a răspuns:

Frezele sunt cele mai potrivite pentru fetele de varsta de 12 ani. Sunt finutze si miros incredibil de frumos.

| IateyourCookie a răspuns:

Nu am 12, am 13. dar tot pe aproape laughing orice floare in afara de crini happy

| aDa_6148 a răspuns:

Crizantemele rolling on the floor)

| katy1151 a răspuns:

Pai mie imi plac trandafirii Am 12 ani

| malinne a răspuns:

Nu am 12 ani dar nu conteaza.
Cel mai mult imi plac lalele sunt cele mai simple si mai frumoase si mai simple tot, simplitatea si gingasia lor imi placehappy

| Delisha_4359 a răspuns:

Am 14, dar nalaughing mie imi plc crinul si orhideeahappy

| magda2454 a răspuns:

Trandafirii,(am 12 ani). Sunt divini, romantici.P.S:Alege un frumos buchet cu trandafirii rosii si albi (daca e iubita ta).

| larisuta a răspuns:

Am 13 ani,dar vreau sa zic ca mie una numi plac garoafele(zizi ca ma duc la mort cu ele,)asa ca eu ador florile mai exotice, la ghiveci, dar ador si trandafirii

| StarMagda a răspuns:

Dar de ce neaparat 12? Eu daca am 13 nu se pune?
Mie cel mai mult imi plac trandafiri(eu sunt si in zodiacul floral tot trandafir happy ).Mai imi place orhideea imperiala,lalelele,bujorul(seamana cu trandafirul iar numele meu de familie e Bujor), irisi si maci sau nuferi, etc.Toate florile sunt frumoase dar le prefer pe astea.Si nu uita.TRANDAFIRUL happy

| VeveAnn a răspuns:

Mie imi plac mult trandafiri rosii sunt romantici dar si ce-i negri imi plac si garoafele imi plac mai putin dar sun frumoasebig grin

| DANNA_9924 a răspuns:

Eu as alege tarandafirii, si cel mai mult orhideele winking.

| Biencutika1488 a răspuns:

Trandafiri( am 12 aniwinking ) Acestia imi plac cel mai mult. Dar orice floare e frumoasa in felul ei.

| ofataoarecare_2689 a răspuns:

Mie imi plac ffff mult lalelele dar si trandafirii

| ditandrei a răspuns:

Garoafe duci la mormant ma laughing)

| Dasha_9165 a răspuns:

Nu am 12 ani dar cred ca trandafirii rosii sunt cele mai frumoase flori happy

| AndreeaX_4916 a răspuns:

Trandafirii`:X. Sunt mai frumosi! Mai romanticibig grin. (Am 12 aniwinking