| comyne a întrebat:

Ce chestii handmade as putea face? Ceva gen bratari din ata sau chestii la fel de usoare dar sa iasa frumoase

2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Cu totii ne dorim sa facem lucruri handmade! Insa ne trebuie putina indemanare! Daca vrei sa creezi tot felul de bratarii frumoase si nemaintalnite, cauta Aida Crafts pe Youtube si acolo vei vedea cum le poti realiza cu mainile tale! Meriti" a doua sansa"

| comyne explică (pentru FoxyM):

Bratari deja fac, acolo am dat exemplu, daca ai putea sa imi zici altceva?