| anonim_4396 a întrebat:

imi poate da cineva un site cu tehnici de balet? cum sa-ti ti pozitia, cum sa stai pe varfuri etc etc...cu tot despre cum sa inveti baletul...va rog frumoooos!

Răspuns Câştigător
| Betypop a răspuns:

Da eu stiu: intra pe lectii de balet online acolo vei gasi niste lectii cum ar fi: ECCHILIBRUL, PIRUETA CU PICOARELE ROTITE, si modul de miscare, acolo vei gasi muzica speciala, si eu fac lectii de balet si acest loc chiar m-a ajutat, apropo daca vrei altul intra pe:http://www.baletonline.com-mirelastoica-dans...FUNDA?