| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu idei pentru desen? Funda! PS:nu vreau ceva gen oameni dragoni etc... ceva artistic/natura statica daca aveti puteti da si un model

4 răspunsuri:
| AlexTroll a răspuns:

Mie unul imi place sa fac caricaturi-persoane amuzante cu capul mare, corpul mic etc., sau poti fac un peisaj ca dupa apocalipsa adica cu blocuri distruse strazile pline de copaci cazuti etc., sau ceva ce mi-a venit pe loc jumatate de oras superb si cealalta ingrozitoare laughing sau grafittywinking sunt bune?

| Gabitzuu_9957 a răspuns:

Eu zic sa afaci un desen de natura cum ar fi in stanga si in dreapta sa fie copaci de toate felurile si prin mijloc sa faci un rau care curge.Foarte Frumos.
Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Gabitzuu_9957):

NATURA STATICA adica forme,cuburi, sfere, nu natura obisnuita ca termen

| DragonAndrew32 a răspuns:

Pai eu sunt fan dragonilor si adesea îmi imaginez find un dragon om, mai mult dragon,
http://img15.deviantart.net/......85575c.jpg (idea) desi un dragon om ar fi ceva asemenea cu om șopârlă daca acesta sa zicem ar avea detaliile celfac dragon ca exemplu coarnele acoperit de gluga si evident aripile, desi dragoni find fictivi pot lua orice firma fie umanoid sau chiar ca șarpe