| NoX_9315 a întrebat:

Maine am Olimpiada la Desen cu tema de natura statica. E prima data cand particip la olimpiada si nu stiu cum sa ma pregatesc. Probabil unii din voi ati mai fost si vreau sa stiu cam ce da sa desenati? Ca model : farfurii, carti, vaze, sau ce? Multumesc mult big grin

1 răspuns:
| Catecrs a răspuns:

Pai,poti lua un simplu model pentru care pentru unni poate deveni ceva complicat, cum a fi, uite niste link-uri care te.ar utea ajuta.Succes! FundA? http://www.google.ro/......tp?/search