| user2909005 a întrebat:

Hei TPU
mi-am facut septum acum o săptămână si mi-am dat comanda de alt septum mai mic
comanda o sa vina in vreo doua săptămâni dar mi e frica sa nu fie destul de vindecata gaura cat sa intre alt piercing cand o sa vreau sa l schimb(practic dupa 3 saptamani dupa ce am facut piercingul)
voi ce ziceți, il pot schimba sau ar trebui sa mai aștept?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ÎmiPlacDihorii a răspuns:

Eu zic că ar trebui sa aştepti vreo lună, eu l-am schimbat prima oară la 2 săptămâni şi m-a durut puțin pentru că începea să se închidă gaura.