| daviati789 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste creioane speciale pentru realizat umbre(in special la portrete), insa nu cunosc nici site-uri sau magazine din Bucuresti de unde as putea sa-mi achizitionez unele de calitate. Puteti sa-mi dati cateva sugestii?

2 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Cele cu ceara ajuta mult la umbre intra pe http://www.kreativity.ro/art-creioane-carioci-creta/creioane-de-ceara

| diasasak a răspuns:

De la magazinele fondului plastic, care sunt in lipscani-hanul cu tei sau la gara.
daca ai drum poti sa te duci si la cel din piata presei libere din str baiculesti.