| cosmywooz a întrebat:

mi-ati putea spune cateva magazine din bacau? Vreau sa cumpar un cadou unui baiat din clasa, puteti sa-mi dati si cateva sfaturi cu privire la cadou? El spune ca ar vrea un elicopter cu telecomanda. FUNDA

5 răspunsuri:
| loveisfreedom a răspuns:

Am vazut niste jucarii frumoase in cora, dar poti cauta si in junior la etaj sau prin mall.

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Incearca la mall sau la Luceafarul.I-ai un elicopter cu telecomanda, am un prieten care are unul si e super, daca stie sa il manevreze happy

| cosmywooz explică (pentru ForevărTughedăr69):

Dar sti cam si cat a dat pe elicopter? M-amuitat pe site-uri de pe care sa cumpar elicoptere si cel mi ieftin era de 70 lei.

| ForevărTughedăr69 a răspuns (pentru cosmywooz):

Al lui e mai sofisticat, a dat in jur de 50 euro!

| alice31 a răspuns:

I-ai un elicopter sau o jucarie de acest gen!