| skinnylove a întrebat:

Heii TPU happy
am citit azi Invitatie la vals - Mihail Drumes si mi s-a parut extraordinara love struck love struck
m'ar interesa alte carti de acest gen [ dragoste], pe care le'ati citit si v'au placut happy... sa fie cat mai aproape de realitate [cu intamplari ce pot exista si in viata reala ]
Fundaaaa >big grin

Răspuns Câştigător
| greentea a răspuns:

Mihail Drumes - Elevul Dima dintr-a saptea
Mihail Drumes - Scrisoare de dragoste
Jane Austen - Emma
Emily Bronte - La rascruce de vanturi
Margaret Mitchell - Pe aripile vantului

3 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Scrisoare de dragoste de mihail drumes
dama cu camelii

| ZeePinkStar a răspuns:

Citeste Scrisoare de dragoste tot de Drumes... e superba love struck

| ElenaDianaLiana a răspuns:

Scrisore de dragoste de Mihail Drumes.La rascruce de vanturi de Emily Bronte.Tristan si Isolda. elevul Dima dintra saptea de Mihail Drumes. Cismigiu et comp. de Grigore Bajenaru.