| xBebee a întrebat:

Heii TPU.

Am nevoie de un scenariu [haios, cu nu prea multe pesonaje, decent, daca se poate original] pentru zilele scolii si eu ar trebui sa il scriu.Am nevoie de cateva idei sau chiar daca se poate scenariul scris complet

Va multumesc.Cel mai bun raspuns normal...primeste funda.

Răspuns Câştigător
| AdZi a răspuns:

Buna scrie despre motivul infiintarii scolii tale, adica sa faci un scenariu haios, ca personaje, un primar, muncitori, profesori, unde acestia se ''cearta'' despre cum va arata scoale, mentionez sa spun ca actiunea din acest scenariu are loc in trecut! De aici te descurci tu! Bafta! si Funda te rog! big grin