| Brumilicious a întrebat:

Hello, trebuie sa fac pentru scoala o carte... despre ce vreau eu happy
vreau sa scriu despre vedete, am scris pe ea editura si autorul asa cum sa cerut, titlul:CARTEA VEDETELOR
nu stiu ce sa mai scriu sad
help plss sad dau funda big grin

8 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Scrie despre avantajele si dezavantajele pe care le aduce o astfel de pozitie. Avantajele sunt destul de evidente. La dezavantaje poti scrie despre compromisurile pe care trebuie sa le faca o vedeta, despre problema tabloidelor si cat de usor o inventie a acestor ziare pot distruge imaginea sau chiar persoana respectiva. Despre stresul in care trebuie sa traiasca zilnic. Citeste niste biografii celebre gen Marilyn Monroe, Elvis, Michael Jackson, Freddie Mercury etc. Bafta!

| Melody a răspuns:

Pai nu prea se intelege ca vorbesti exclusiv despre coperta. Poti scrie ca un subtitlu: "Cand visele devin realitate" sau "Orice vis poate deveni realitate" etc.

| zuzu_7632 a răspuns:

Of of oflaughingsi cat de mare trebuie sa fie cartea?laughing. ai putea sa scrii cate ceva despre vedete.intamplari ciudate sau funnyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carte si la deza

| PopStarInMyMind a răspuns:

Pai...Ai putea sa cauti si sa scrii despre primele vedete si cum au aparut ele etc.Ca despre vdetele de acum banuiesc ca ai scris deja!winking

| Brumilicious explică:

Cine draq a zis ca nu stiu nimic de vedete x(? eu ma intrebam ce sa scriu pe coperta x(

| Adelsi a răspuns:

Poti scrie despre aventura unei vedete inventate de tine.

| NoSwear a răspuns:

Cartea trebuie sa fie foarte interesanta. Te-ai interesat cum sa o faci si despre ce sa scrii? Ei bine, daca nu stii ce sa mai scrii de ce ai numit-o Cartea vedetelor? Daca nu stii absolut nimic despre vedete? Incearca alte idei, dar acum nu pot sa iti fac nici tema.Doar ca, pur si simplu fii tu insuti. Foloseste-ti imaginatia si nu "copia" tema altor reviste. Sper ca am fost de ajutor happy