| BlueBloodd a întrebat:

Tocmai scriu la o carte si sper sa fie destul de intersanta.

Cum as putea sa o lansez?

Cat m-ar costa chestia asta si coperta, editura, scris etc.

Ma intereseaza costurile.Si vreau sa fie tradusa si in engleza.

Cam cati bani imi trebuie?

1 răspuns:
| Arya22 a răspuns:

Hei, ai incercat vreodata sa scrii pe un site? Eu scriu pe wattpad si sunt persoane care iti pot da sfaturi si iti pot cunoaste scrisul, de asemenea pot fi potentiali cumparatori ai viitoarei carti.

http://www.smart-publishing.ro/
uite aici un link pentru o editura la care a apelat pentru publicare o prietena de a mea de pe site-ul wattpad. A avut si lansare si toate cele, desi nu prea stiu cum functioneaza treburile astea. Poti contacta editura pentru detalii concrete. Sper ca te-am ajutat macar putin.