| Eclectica a întrebat:

Help! Caut sa cumpar cartea Pretul inegalitatii - Stiglitz si nu o gasesc niciunde. Nici pe siteurile de profil, nici la anunturi, anticariate. Mai aveti vreo idee? Nu-mi foloseste pdf sau download.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Există siteul printre cărti, cauta l pe google ca ei au multe carti, faci comanda online daca o au si primesti sms sau email cand sa mergi la ei sa o iei, ei nu trimit prin curier daca i ei doar o singura carte, au sediul in Bucuresti.

| Eclectica explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am cautat acolo, nu o au.

| dullcat a răspuns:

Gasesti doar in engleza https://www.elefant.ro/......b907df2b05

Daca ai gasit varianta pdf sau download ai putea s-o printezi chiar tu, cu optiunea sa fie legata ca o carte. Poti cere asta la print. Daca nu costa mai mult decat cartea in format fizic, eu cred ca merita.

| Eclectica explică (pentru dullcat):

Voiam s-o fac cadou...

| dullcat a răspuns (pentru Eclectica):

De trimis mesaj si intrebat, e la nr. 17 https://www.facebook.com/......2275928428

| Utilizatoare123 a răspuns:

Încearcă să intri pe grupuri de Facebook unde se vând cărți. Sunt o grămadă, doar cauți "cărți de vânzare grupuri" și le alegi pe cele care au mulți participanți.