| Lauralive a întrebat:

Help me! Ok deci mie imi place sa desenez dar nu stiu site-uri adica stiu de desenatori.ro care nu prea imi place si de dragoart dar alceva? adica nu vreau linkuri ca youtube alte site-uri de desenat! FUNDA! multumesc :*:* Scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| EllaEllii a răspuns:

Buna!
Asta mi-sa întâmplat și mie am cautat pe internet și am găsit sumo-paint.
Uite link-ul:
http://www.sumopaint.com
Mai poți sa desenezi pe paint.Il ai în computer.
Sper sa te fi ajutat!

4 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Daca iti place sa desenezi de ce nu iei o foaie si un creion si ii dai bataie? Numa pe net iti place sa desenezi? Culmea

| ViezurE a răspuns:

Pe dragoart nu poţi să desenezi...doar să le publici.

| MaraLove a răspuns:

Ratemydrawings