| Babygirl90 a întrebat:

HEy all! As vrea sa imi pictez si eu ceva pe perete dar nu stiu exact ce vopsea sa folosesc? Cine se pricepe please help! Funda la schimb!happy Thanks!

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Vopsea acrilica, se dilueaza cu apa, se poate amesteca si in var si prinde bine pe perete. Sau poti sa-ti prepari din var lavabil amestecat cu colorant concentrat cate o cantitate mica din fiecare culoare pe care vrei sa o folosesti, e mai simplu si mai ieftin.

3 răspunsuri:
| Sofia1234 a răspuns:

Stiu ca foarte multi deseana cu vopsea, dar si cu coler amestecat cu vodomosie.

| JustAlone a răspuns:

Salut,eu ti-as propune sa folosesti vopsea pe baza de ulei.

| bebe1122 a răspuns:

Pai daca vrei sa faci graffiti iti indic sprayuri montana/mtn hardore/alien astea sunt cele mai bune daca nu te refereai la graffiti scuze