| Daliana :) a întrebat:

Hei fetelor, ati folosit vreodata vreo crema anticelulitica? Daca da, a dat rezultate? As vrea sa imi cumpar si eu una, dar nu stiu care e eficienta si daca exista vreuna. Please help! Thanks happy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt destul de multe creme bune. Am folosit si eu cateva (nu mai stiu exact denumirile). Te-as sfatui sa mergi la o farmacie si in functie de bugetul tau, personalul de acolo iti va pune la dispozitie o gama larga de produse. Citeste prospectele cu atentie si vei putea sa iei o decizie buna (asa procedez eu de obicei). happy
Bafta!winking

| Elena1234456 a răspuns:

Exista foarte multe.Eu folosesc lapte anticelulitic de la Emiplant si da rezultate (imi tonifieaza si catifeleaza pielea). Aspectul de coaja de portocala s-a mai diminuat.
Folosesc acest lichid pentru masajul zonelor cu probleme.