Întrebare recomandată | Eu6666661 a întrebat:

Hey. As vrea sa imi cumpar un pachet de creioane Faber Castell Polychromos. Inainte de asta as vrea sa ma informez mai bine despre ele. Nu am gasit pe Youtube asa ca va intreb pe voi. Daca aveti aceste creioane, care sunt partile bune si cele rele. PS Daca sunt fragile si... se rup repede varfurile sau mina inauntru sau se tocesc varfurile extrem de repede, imi puteti spune o marca de creioane mai "țapene", mai tari si care sa coloreze mai fin? Please

1 răspuns:
| teajutcumpot a răspuns:

Salut, eu am cumparat prietenei mele un set de creioane de la Faber Castell. Este foarte multumita de ele, nu se rup repede varfurile si nici nu se tocesc rapid. Este pana la urma, o firma premium de creioane.

Nu cred ca vei da gres daca iti vei lua!

Spor la desenat.

Cu drag.