| Any_Dana_1999 a întrebat:

Hey buna big grin ce inseamna arta pentru voi?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pentru mine reprezinta cea mai frumoasa si diversificata forma de exprimare si de trezire a unor sentimente placute in oameni.

| RareşTPUro a răspuns:

Arta pentru mine este muzica. Prin muzica iti poti imagina si iti poti creea in minte tot felul de scene creative si artistice ce ne pot afecta intr-un mod placut sufletul. Acel sentiment placut de durere pe care il simtim cu totii cand ascultam o melodie care ne atinge la inima. Aceea este o arta.

| Any_Dana_1999 explică (pentru RareşTPUro):

Mersiii fain!

| RareşTPUro a răspuns (pentru Any_Dana_1999):

N-ai pentru ce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://postimg.org/image/t5ch7scvf/

| Kira5854 a răspuns:

Arta este cel mai complex lucru, nu este ceva concret, nu t epoti gandi la arta ca la un obiect sau ci doar la un prieten cu multe personalitati, care te lasa sa descoperi incet fiecare personalitate a lui, care are mai mult de 1-2 prieteni si care arata fiecaruia dintre ei ceva diferit, are o personalitate abstracta, plina de lumina, intuneric, personalitate, putere, bucurie si tot ce poti simti vreodata. Arta, are mai multe brate decat are un prieten obisnuit, nu le poti gasi niciodata pe toate, poate pentru ca isi camufleaza foarte bine ramurile si face conturul special pentru ochiul uman, fiind vazut diferit de catre fiecare persoana si dandu-ti voie sa ii admiri o cantitate mica din valoarea pe care o are, totusi aceasta sugerandu-ti cat de importanta e in viata noastra si cat de diferita e pentru fiecare fiinta umana.Arta este zeita pe care nu o putem intelege in intregime, nici daca o studiem de la prima suflare, pana la ultima.

| Kira5854 a răspuns (pentru Kira5854):

...sau ca la o stare ci doar ca la un prieten...*

| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

Arta clar e muzica! Muzica poate naste monstrii sau poate naste genii.