| RoxyOnTPU a întrebat:

Hey! Dace fac teatru acum pot sa fac cinematografie mai tarziu? Imi amintesc ca am vazut mai demult o emisiune despre actorie si ziceau ca iau actori din teatre si le fac contract de film

1 răspuns:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Da se poate. Daca esti talentata, si se vede in tine un viitor actor de film, exista posibilitatea de a fi "recrutata".Dar desigur, ca sa se intample asta, ar trebui sa ai pe cineva care sa te prezinte unui regizor. Oricum sansele sunt foarte mari.Deci visul tau poate fi implinit.O zi buna.