| Hassel a întrebat:

Salut, internauti! Am vazut mai demult un film cu mai multi actori celebri, care faceau un fel de cursa spre o caseta cu bani, sau ceva asemanator.
Imi amintesc, printre altele, ca actorul care il joaca in mod obisnuit pe Mr Bean adoarme pe drum, chiar langa caseta.
Daca isi aduce aminte cineva de numele filmului, v-as fi recunoscator happy funda si toate alea

Răspuns Câştigător
| PhooThay a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/rat-race-cursa-nebunilor-515/

Rat Race sau Cursa nebunilor!

1 răspuns:
| Seepty a răspuns:

Filmul se numeste Rat Race, este foarte bun si chiar merita vazut.