| Stefitza06 a întrebat:

Hey, salut!big grinbig grinstiti cumva ce animale sunt al Polul Nord? si daca sunteti dragutihappy, sa scrieti si niste detalii? va rog... celui ce scie cele mai multe si interesante detalii si gaseste animale tot pe atat, ii dau funda! pliz am mare nevoie pentru. scoala insa nu gasesc p e internet! Funda. celui mai complex raspuns la fel cum am mentionat mai sus laughing big grin

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| xanax7040 a răspuns:

Da stiu pentru ca am mai si citit... sfat cauta totusi mai bine pe net sau mai urmareste DISCOVERY SAU ANIMAL PLANET din cind in cind iti va folosi cultura generala