| ruxycat a întrebat:

Care e cea mai buna marca de clay: Fino clay sau Polymer clay? Si unde le pot gasi (online daca se poate)? Multumesc!

2 răspunsuri:
| JuviaChan a răspuns:

Eu folosesc fimo si mi se par foarte bune. Dar nu pot sa spun ca ploymer sunt naspa. Adica sunt la fel de bune numai ca polymer se gaseste mai greu in Romania. Ma rog eu mi le-am luat de aici: http://www.margelutze.ro/fimo
(au si lanturi si "carlige" pentru cercei si zale... tot ce vrei si ce nu vrei.
Sper ca te-am ajutat.

| ruxycat explică (pentru JuviaChan):

Multumesc, chiar m-ai ajutat! happy