| Denisa20001 a întrebat:

as vrea sa ii fac matusii mele un cadou si m-am gandit sa ii fac gen,, cutiuta cu 51/101 de motive pentru care te iubesc,, doar ca eu vreau sa scriu in acele motive ceva ca atunci cand le va citi sa se inveseleasca. Va rog daca puteti sa ma ajutati si sa imi spuneti cateva motive! Dau fundita.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Simplu: gandeste-te la momentele frumoase ce le-ati petrecut impreuna. Nimic nu e mai placut decat ceva personal.winking Sa ai o noapte linistita.