| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena si saptamana viitoare facem o luna.O iubesc mult si i-am luat un cadou un lantisor cu bufnita dar, totusi nu stiu cum sa il dau sau sa scriu in cutiuta un text ajutati-ma si pe mine pls?

Răspuns Câştigător
| IuliaIulia32 a răspuns:

Am o idee, sau daca nu iti place, poti intreba o prietena de a ei despre ea, informatiile, daca le pui cap la cap, te ajuta.
Deci, pune-i lantisoutul intr-o cutiuta preferabil rosie cu fundita, daca nu are fundita, cumpara o panglica si fa-i tu una, asta de aspectul de cadou romantic. Lantisorul cu bufnita e oarte bun, se poarta bijuteriile cu animale. Cand dai cutiuta, pune si o felicitare in forma de inima, pe care sa scrii asta:
Draga (cum o cheama),
Eu nu am crezut niciodata ca pot iubi pe cineva asa cum te iubesc pe tine. Ochiii tai imi zambesc, indiferent daca esti incrunatata. Parul tau stralucitor arata din ce in ce aai bine, desi, cred ca e greu sa imbunatatesti perfectiunea. Cand te privesc, simt ca sunt in al 9-le cer.
Deci, iti multumesc! Iti multumesc pentru ca esti cu mine, ca ma suporti cand sunt enervant. Iti multumesc ca ma faci sa ma simt cum nimeni nu ma mai facut. Azi, cea mai speciala zi din acest an, vreau sa iti spun un mare TE IUBESC! si un mare Multumesc! asa ca, iubito vreau sa stii asta!
Cu iubire,
(numele tau)

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca ai cadoul, restul e usor.
Inteleg ca deja l-ai pus intr-o cutiuta, cumpara o plasa mica de cadouri si pe cartela atasata la maner sau pe un mic cartonas, scrie ceva simplu:
-"31 de zile fericite, 31 de multumesc, 31 de sarutari...pentru tine"
-"De o luna intreaga, eu si tu am devenit NOI. Sper sa ramanem asa cat mai mult, poate pentru totdeauna!"
-"Sunt fericit ca existi, te-am descoperit si vreau sa te pastrez cat mai mult.Un mic cadou la prima noastra aniversare e tot ce pot face in locul lui "multumesc"!"
-"Se implineste o luna de cand suntem impreuna...Iti multumesc ca existi!"
Si,cu o floare, una singura, ii inmanezi cadoul, zambind, fara o vorba!
Frumos gest!happy

| Ta_Ca_1999 a răspuns (pentru greece12):

Imi place cum gandesti...

| greece12 a răspuns (pentru Ta_Ca_1999):

...si mie!

| foxsilver a răspuns (pentru greece12):

Si mie!happy

| Violente a răspuns (pentru greece12):

Și mie!

| simonamaria a răspuns:

Foarte frumos gestul.cred ca mai important decat un text luat de pe cine stie unde, este sa ii vorbesti sincer despre ceea ce simti si despre relatia voastra in general atunci cand ii dai cadoul.Mult succes!

| silvisilvana431 a răspuns:

Sa ii scrii ca o iubesti mult si nuo sa o parasesti niciodata.