| VisinaDinVisinata a întrebat:

Craciun fericit tuturor! A citit cineva Albastru nemarginit, aproape transparent? Spuneti-mi ce parere aveti despre aceasta carte, care-i ideea principala a cartii?

Răspuns Câştigător
| St3fy999 a răspuns:

Craciun fericit! Nu am citit aceea carete dar daca o citesti zi-mi si mie ideea principala...plzz

2 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Cea mai dezgustatoare carte pe care am avut nenorocul sa incerc sa o citesc. Scene absolut oribile, curvasaraie din plim (imi plac scenele erotice, dar alea erau...ugh, incerc sa-mi scot imaginile din minte).
Decadenta peste tot, si nici macar din aceea eleganta. Un roman de soc, si atata. Nu mi s-a parut nici stilul grozav, personajele mi s-au parut mai mult decat naspa, etc etc.
Dupa o suta de pagini m-am lasat de ea, si asta spune ceva.

| heise a răspuns:

Iti multumim. Craciun fericit si tie. Citeste si apoi vino sa ne zici si noua. happy