| mdm96 a întrebat:

In urma cu cateva zile am inceput sa scriu o carte pe wattpad si as dori si alte pareri! http://www.wattpad.com/story/3287512-vampirul-din-carte

Răspuns Câştigător
| metha0xphore a răspuns:

E clar ai talent, dar nu mai baga chestii gen amurg, daca vrei ca o editura serioasa sa te bage in seama, renunta la vampiri si alte chestii pentru copile de 14 ani care nu au altceva de facut.

Sunt sigura ca ai sa gasesti idei mai bune.

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

E draguta, dar cred ca mai ceva de lucru pana sa ajungi in punctul in care o editura sa iti cumpere cartea :-)
Bafta :-)

| xXdoareuXx a răspuns:

Buna idee. Cand o termini as vrea s-o cumpar

| DeeaLoVe012 a răspuns:

Te rog eu continu'o ca mor de nerabdare laughing

| Antoniia a răspuns:

E f.frumoasa!