| JJ16 a întrebat:

puppy dog eyes....pai mie imi place sa desenez fooaaaarte mult, asadar vreau sa imi cumpar niste creioane speciare si nu am idee de unde.Recomandari?

Răspuns Câştigător
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Deci creioane speciale pentru schite, pentru desenele acelea mai mult colorate in creion negru sunt creioanele numinte B. Creionul B3 te ajuta sa faci desene simple iar creionul B4 te ajuta sa faci desene mai colorate in grafit.Creioanele astea se gasesc in librarii sub forma unor creioane grafice noormale pe ele trebuie sa scrie B3 sau B4. Daca vrei creioane colorate i-ati de la Herlitz sunt de calitatewinking

4 răspunsuri:
| liceu a răspuns:

Pai gasesti la librarii. o poti intreba pe vanzatoare si poate ea sa iti recomande

| gabriela15 a răspuns:

Pentru natura moarta ia-ti creioane de carbune. se gasesc de obicei la galerii, nu stiu daca si in librarii.

| JJ16 explică:

Multuuuu' :*... speciale* :-l