| ioanahd1 a întrebat:

Hey! Trebuie sa fac un desen cu o apa, un rau dar sa fie ceva neobisnuit.Profesorul ne-a zis sa nu face acea imagine cu un rau si un peisaj in spate...ma puteti da niste idei?
Funda+vot

4 răspunsuri:
| sabin9000 a răspuns:

Daca iti mai foloseste raspunsul ce zici de un fel de munte in spate cu forma de harpa sau alt instrument din care sa izvoreasca un rau (crem) plic cu note muzicale (cu sau fara portativ). Succes la pictat happy

| luKian24 a răspuns:

Pai ai putea sa desenezi raul mare si cu ce crezi tu ca ar avea prin el big grin si poti desena si pe cineva in apa! happy

| ioanahd1 explică (pentru luKian24):

Da doar ca am un profesor mai... m-am gandit si eu sa desenez ceva de genu dar a zis ca nu e bine ca lui ii trebuie ceva neobisnuit si care sa simbolizeze apa

| luKian24 a răspuns (pentru ioanahd1):

Sau sa desenezi un ocean pe timpul furtunii cu curenti mari si o barca care aproape se scufunda big grin