| ChristianaAa a întrebat:

Hey, voi cei care ati lucrat vreodata cu fimo:*
Cum sa scriu de mana pe fimo? Stiu o fata care lucreaza cu fimo si scrie texte intrgi atat de caligrafic... Deci, cum fac? Exista vreo ustensila? Sau sabloane? Ofer Fundita!happy

2 răspunsuri:
| TraficantulDeAcadeleDinEpoca a răspuns:

Ai incercat sa o intrebi pe fata aceea, cerei un sfat prietenesc, nu iti fie rusine sa o intrebi(majoritatea fetelor sunt foarte rusinoase).

| ChristianaAa explică (pentru TraficantulDeAcadeleDinEpoca):

Nu mi-e rusine, doar ca e casatorita deja, si s-a mutat in... Spania cred si nu am mai auzit de ea de vreun an jumatelaughing