| siaaaa a întrebat:

Heyy TPU! Am și eu o dilema.Voi participa la un concurs de talente și nu mă pot decide intre doua:
- coregrafie de balet
-recitarea unui text in engleza cu 7 Accente diferite
Acum,știu ca in majoritatea timpului depinde de juriu și cu a doua nu știu dacă e ceva cu care sa treci la naționala, dar voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut!

Axează-te pe ceea ce te pricepi cel mai bine și consideri că ar prinde la public.

| siaaaa explică (pentru Eastwood):

Multumesc,mă gândeam dacă voi ați fi in public ce ați prefera sa vedeți de exemplu

| LisaJulie a răspuns:

Daca te pricepi la dans, fa dans, daca engleza este punctul tau forte axeaza-te pe asta!

| Darius50boss a răspuns:

Alegerea ta, după poate o să zici că de am încurcat

| siaaaa explică (pentru Darius50boss):

Nu e vorba de asta dar sa văd și ce pararea are lumea, și pentru public, majoritatea probabil fiind tineret.Mă încurca mai mult ca nu știu ca idee vârsta juriului, dacă este mai in vârsta sau nu