| dolce61970 a întrebat:

Am o dilema.Voi ce ziceti sa dau un Nokia 500 nou nout....pentru un Nokia C3 tot nou-nout?

Răspuns Câştigător
| kenNNzorFTW a răspuns:

Pastreaza Nokia 500, Nokia c3 e praf. Am avut un Nokia c3 nou si dupa o saptamana incepea sa faca figuri cu softu se inchidea se redeschidea si tot asa. Deci parerea mea este sa nu dai Nokia 500 pe un telefon de tot... pana la urma e decizia ta, baftawinking

| dolce61970 explică (pentru kenNNzorFTW):

Mersi frate m-am uitat si eu pe net asa la optiuni..intr-adevar e de vreo 2 ori mai bun Nokia 500 doar ca mie nu imi prea plac astea pe touch screen si de asta) am tinut cont de sfatul tau

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Sunt doua telefoane total diferite acum depinde de tine ce-ti place mai mult