| PaNkAkE a întrebat:

Hmm luni dau test la geografie din relief profa ne-a recomandat sa ne uitam pe net si sa intram pe jocuri despre reliefu asiei ne-a zis sa invatam cat mai detaliat harta asiei numai ca eu nu gasesc siu imi e foarte foarte frica
imi dati si mie niste siteuri cu geogra va rog va dau fundita am nevoie urgent daca e nevoie pun intrebarea de mai multe ori sa va dau si mai multe va rooogg

2 răspunsuri:
| DeyvDavid a răspuns:

Http://www.f-r-e-e-games.com/operaciones/descarga.php Asta e singurul care l-am gasit dar daca mai gasesc iti spun ok?

| radu961 a răspuns:

Eu ma joc pe http://www.profudegeogra.eu. Gasesti aclo foarte multe jocuri.